Sektörde 15 yıldır uzmanlaşmış kadromuzla Led Ekran & Tanıtım Çözümlerimizle siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en uyguna sunmaktayız.

LED EKRANLAR

Firmamız Led grafik ekran tabela ve grafik ekran konusunda uzmanlaşmıştır. Grafik ekran tabelalarımız birçok standart ebat ve renk seçeneği ile sunulmuştur. Bu ebatların haricinde istenildiği taktirde istenilen ebatlarda özel siparişlerde alınmaktadır.

Kapalı alanlarda kullanılır. Yakın mesafeden iyi kalite görüntü için piksel aralıkları düşük ve çözünürlük yüksektir. Ekran parlaklıkları 900 nits ile 3000 nits arasındadır.

Açık alanlarda kullanılır. Dış koşullar ve ve gün ışığında iyi sonuç vermesi için e parlaklıkları 5000 nits ile 8000 nits arasında olup piksel aralıkları ise 4mm ile 16mm aralığında olabilirler.

Özellikle iç ortamlar için tasarlanan led kabin (led ekran), kolay kurulabilen dahili kilit düzeneğiyle rahatça sökülüp tekrar ihtiyaca göre montajlanabiliyor.

Led Ekran Çeşitleri

Totem Led Ekran

Dış mekanlarda tanıtım ve reklam amaçlı tercih edilir. Totem direği kullanıldığından bu adı alan bir reklamcılık türüdür.

Cephe Led Ekran

Bina cephelerine yerleştirilen ve dış hava koşullarına uygun üretilen led ekranlardır. IP65 ve üzeri korumaya sahip dış mekan led türüdür.

AVM Led Ekran

Yüksek parlak görüntü veren isteğe göre sonsuz çerçevesiz üretilebilen ve genellikle kullanım alanları AVM vb yerler olduğundan bu adı almıştır.

Mobil Led Ekran

Dış koşullara dayanıklı, IP65 ve üzeri korumaya sahip ve taşınabilir led ekran türüdür. Daha çok panelvan veya kamyonet benzeri araçların dış cephelerine montajlı olarak jenarator ile beraber çalışırlar.
stadyum-led-ekran-ledgrafik

Stadyum Led Ekran

Dış mekan şartlarına uygun üretilen, UEFA'nın bazı standartlarına göre (çarpma ve sarsıntılara karşı korunaklı) üretilen stadyum ve sahalarda kullanılan dış mekan led türüdür.

Flexi Led Ekran

Kavisli (curve) ve oval şekillere göre uyarlanabilmesini esnek yapılı panellerden alan bu led ekran türü ile yüksek kaliteli parlak görüntüler ve estetik bir tasarımla iç mekanlarda karşımıza çıkar.

LEDGRAFİK , kaliteli ürün, kaliteli servis.

 • Profesyonel ve deneyimli kadro

  Alanında uzman ve eğitimli teknik servis ekibimiz. Sektörde lider!
 • Türkiye geneli yerinde hizmet

  Türkiye geneli tüm illere montaj servis ve hizmeti ile yanınızdayız.
 • Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası

  Kaliteli led ekran ürünleri ile bütçe dostu fiyat politikamız ile yanınızdayız.
 • Teknolojik ve güncel

  Gelişen teknolojiye entegre, modern ve güncel led ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz.

UZMAN EKİP

Kendini geliştiren ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile tüm süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

KALİTELİ HİZMET

Sektörde 15 yıldır uzmanlaşmış kadromuzla sizlere kaliteli ve profesyonel Led Ekran Çözümleri sunuyoruz.

GÜNCEL TEKNOLOJİ

Yeni ürün, çözüm ve teknolojilerle siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en uyguna sunuyoruz.

İŞYERİNİZİ GÜZELLEŞTİRELİM

İhtiyacınız olan size özel en uygun led çözümleri için bize danışabilirsiniz.

YUKARI